River Palace Hotel Rome Italy

معرفی : هتل ریور پلاس یکی از هتل های 4 ستاره شهر رم ایتالیا است که در موقعیتی بسیار عالی در شهر رم قرار گرفته است. ساختمان و نمای داخلی هتل بسیار زیبا است و در آن از نقاشی های اروپایی دهه 40 استفاده شده است. در این هتل 72 بسیار زیبا وجود دارد که دارای دکوراسیون بسیار شیک و آنتیکی هستند.

River Palace Hotel Rome Italy

امکانات اتاق ها : اتاق های این هتل از نوع کلاسیک، سوپریور، دلوکس و سوئیت می باشد که امکانات مینی بار،‌ تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع،‌ تلفن،‌ اینترنت بی سیم رایگان، مبلمان ، میز کار، حمام با وان و دوش و لوازم بهداشتی را دارا هستند.

امکانات هتل : پذیرش 24 ساعته، اتاق و امکانات برای معلولین، اتاقهای پاک و بدون سیگار، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، فکس و کپی، گاوصندوق، انبار بار و چمدان

River Palace Hotel Rome Italy

رستوران هتل : در رستوران این هتل صبحانه به صورت بوفه بسیار مفصلی از کیک و شیرینی های خانگی، انواع میوه ها ، گوشت و انواع پنیرها برای شما مسافران تور اروپا سرو می شود؛ هم چنین برای ناهار و شام منویی از غذاهای ایتالیایی در اختیار شما قرار می گیرد.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در خیابان ویا فلامینیا ایتالیا قرار دارد. این هتل تا ایستگاه مترو Flaminio فقط 5 دقیقه فاصله دارد. هم چنین فروشگاه برندهایی مانند نایک و زارا نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند .

River Palace Hotel Rome Italy

پیشنهاد ما : یکی از زیباترین هتل های شهر رم که در موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته است و برای علاقه مندان به فرهنگ قدیمی اروپایی بسیار مناسب می باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید